niedziela, 8 stycznia 2012

Children full of life

Jestem pod tak ogromnym wrażeniem tego filmu, że postanowiłam się nim podzielić, bez komentarza.
Enjoy :)

Children full of life 1/5 - youtube.com
Children full of life 2/5 - youtube.com
Children full of life 3/5 - youtube.com
Children full of life 4/5 - youtube.com
Children full of life 5/5 - youtube.com

6 komentarzy:

 1. Obejrzałam wszystkie 5 filmików i są rewelacyjne,. Nie raz łezka mi się zakręciła w oku... Szkoda, że u nas nie ma takich nauczycieli i że jego książek nie ma w języku polskim. W ogóle przydałaby się nam głęboka reforma edukacji. Niestety, u nas taki nauczyciel nie miałby racji bytu. Dotykanie dzieci?Molestowanie. Tratwy? Przepisy BHP by na to nie pozwoliły. Mówienie przez kilka dni o agresywnych zachowaniach? A co z realizacją materiału? Uczucia uczniów i zjednoczenie grupy są u nas na szarym końcu listy priorytetów. A może nawet czasem poza listą. Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacja! Każdy nauczyciel powinien obejrzeć ten film i zastanowić się nad swoimi metodami nauczania. Szkoda, że u nas wszystko staje się tak bardzo "formalne" i "z przepisami" jak wspomniała @Aneczka. Wierzę w to, że w Polsce są jednak pedagodzy z powołania i niech ich będzie jak najwięcej tego życzę sobie i swojemu Synkowi...żeby trafił na pedagoga z pasją :)
  Dzięki, że pokazałaś nam ten film :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny film, oczyszczający, jeden z tych który trzeba oglądać raz na jakiś czas. Tak dla przypomnienia, że i tak można uczyć dzieci.
  Dzięki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie
  Czy mogłabym prosić Cie o adres mailowy. Zależałoby mi na wysłaniu prywatnego maila, ale na stronie nie mogę go znaleźć. Z góry dziękuje :-)
  Mój mail ewa.kaminska30@gmail.com
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. witam
  bardzo ciekawy blog,
  czekam na kolejne wpisy.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń